Pers. kods: -
Parole:
Reģistrēties
Vārds, Uzvārds *: Personas kods *: -
Deklarētā dzīvesvieta *:    
Statuss
(brīvībā/
izmeklēšanā esošais/
notiesātais)
*:
Iepriekš sodīts *:
Slepenais jautājums *:
Atbilde uz slepeno jautājumu *:
Parole *:
Atkārtojiet paroli *:
Papildus komentārs:
Pers. kods *: -
Имя Фамилия:
Pers. kods: -
Jauna parole*:
Atkārtot jauno paroli *:
Для получения доступа, пожалуйста, свяжитесь с администратором!
garaspeks
RU | LV | EN |
“ Mūsu lielākais diženums ir
nevis tieksmē nekad nekrist, bet spējā
pacelties katru reizi, kad esam nokrituši. ”
Ralfs Valdo Emersons
Mēs esam jau: 843

Ziņa:
18.12.2012 Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) piespriedusi Latvijai maksāt 4000 eiro (2811 latu) morālo kompensāciju par slepkavību notiesātam vīrietim, kurš sūdzējās par uzturēšanās apstākļiem cietuma slimnīcā, liecina ECT mājaslapā pieejamais spriedums. ...

Mūsu Fonds

     Aizturēto un ieslodzīto palīdzības fonds "Gara spēks"/ "Сила духа"/ "Force of The Spirit" ir no jebkuras valdības, politiskas ideoloģijas, peļņas gūšanas interesēm, reliģiozām un nacionālām pārmērībām brīva sabiedriska organizācija. 

    Kad likums nežēlīgs un netaisnīgs, bet vara ir ļauna, visi un jebkurš var nevainīgi paciest -- , gan krievi, gan latvieši, gan pareizticīgie, gan katoļi un protestanti, un kā uzņēmēji, tā arī darba ņēmēji un vienkārši strādnieki. Mūsu organizācija palīdz visiem, gan tiem, kas nokļuvis „ārpus likuma”, uz nenoteiktu vai noteiktu laiku pazaudējis brīvību, gan arī viņu tuviniekiem un radiem. Mēs piedāvājam bezmaksas konsultācijas civiltiesībās un krimināltiesībās, piemēram, kā pieņemt mantojumu un leģitimizēt savas tiesības uz nekustāmo īpašumu (Latvijas likumdošana ir ierobežojusi mantojuma iegūšanas tiesības ar viena gada termiņu, pēc tam valsts pārņem mantojumu savā īpašumā). Mēs palīdzēsim jums visu vajadzīgu papīru un dokumentu noformēšanā. Mūsu komandā darbojas juridiski slīpēti un prasmīgi speciālisti, kuriem nav vienalga, kā akla Temīda ar jums izrīkojas. Katram cilvēkam ir tiesības uz brīvību un taisnu tiesu, kā tas ir ierakstīts Vispārējā cilvēktiesību deklarācijā un tiek garantēts ar pārējiem starptautiskiem likumdošanas aktiem. Mēs esam gatavi izmantot likuma burtu saskaņā ar tā radītāju garu un jums par labu.  
 
     Mūsu Fonda  "Gara spēks"/ "Сила духа"/ "Force of The Spirit" bauslis ir šāds: Nepaej garām tam, kas nokritis, bet palīdzi viņam pacelties.
Mūsu kontakti:
Tālrunis: +371 2 6999996
E-pasts: info@garaspeks.lv
© 2011, Gara spēks